Centralizujte ovládání jednotlivých prvků své domácnosti od osvětlení a stínění přes alarmy a kamery, až po vjezdové brány, garážová vrata, domácí videotelefon a chytrý zámek dveří.
 
Více než 300 kompatibilních prvků své domácnosti jednoduše propojíte do uceleného celku pomocí komplexního systému automatizace domácnosti TaHoma® switch. Nastavte si své oblíbené scénáře a celý váš domov se bude sám ovládat přesně podle vašeho přání. Pomohou vám také chytrá čidla, například větrné ochrání vaši markýzu před poryvy větru nebo sluneční zabrání přehřívání interiéru.
 
Vyberte si dálkové ovládání, nástěnný ovladač, smartphone nebo hlasového asistenta. Všechna řešení Somfy jsou kompatibilní. S mobilní aplikací TaHoma® ovládejte vše z domova nebo na dálku pouhým kliknutím na vašem smartphonu.

Propojte celou svou domácnost do jednoho uceleného celku a mějte ji celou doslova pod palcem! Přímo na elegantním zařízení si můžete nastavit na dvě tlačítka své dva oblíbené scénáře a kdykoliv je vyvolat jedním stisknutím. Další scénáře a jednotlivá zařízení hravě ovládáte třeba pomocí svého chytrého telefonu, a to odkudkoliv.

Scénář pro odchod z domu může vypadat takto: Kliknete na tlačítko na zařízení a všechna světla opatřená chytrými žárovkami Philips Hue se zhasnou, rolety, žaluzie i screeny se nastaví do požadované pozice, alarm se zakóduje, aktivují se kamery, před vámi se otevřou garážová vrata i vjezdová brána a za vámi se bezpečně uzavřou a uzamknou dveře opatřené chytrým zámkem Somfy Door Keeper.